Restauracja na wesele – Hotel Wzgórze Toskanii Poznań i okolice

Restauracja na wesele Wzgórze Toskanii przyszłym małżonkom proponuje nie tylko ciekawy wystrój nawiązujący do słonecznej włoskiej krainy, ale i przepyszne dania inspirowane Południem. Ponadto, wzbogaciliśmy nasze menu o dania kuchni polskiej, w szczególności z naszych lokalnych ziemi. Wykorzystując regionalne przysmaki i tradycyjne przepisy jesteśmy w stanie uświetnić każde rodzinne wydarzenie, dlatego nasza oferta cieszy się popularnością wśród osób chcących zorganizować w naszym zakątku również wesela. Jeśli interesują Państwa restauracje weselne w okolicach Poznania, nasza oferta z pewnością będzie jedną z korzystniejszych.

Restauracje weselne – Poznań i okolice

Tworząc hotel zależało nam na tym, by oddać klimat słonecznej Toskanii, dlatego zdecydowaliśmy się na pozytywną kolorystykę i neutralną, ale charakterystyczną aranżację. Delikatne beże i brązy w towarzystwie złota idealnie sprawdzają się jako tło wystroju restauracji. Z naszej oferty chętnie korzystają osoby zamieszkujące Poznań i okolice. Profesjonalna obsługa i wysoka kultura osobista pozwalają nam na organizację przyjęć weselnych na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że możemy być częścią tak ważnego wydarzenia w życiu każdego małżeństwa, a nasza restauracja będzie miejscem kojarzonym z radością, szczęściem i miłością.

Restauracja na wesele – Poznań i okolice

Szef kuchni, z którym współpracujemy od lat serwuje wybitne dania, które bazują na najlepszych składnikach i tradycyjnych przepisach. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym wydarzeniem jest ślub, dlatego w tym dniu menu to jeden z priorytetów dla Państwa Młodych. Wraz z naszymi specjalistami przygotujemy dla Państwa indywidualny spis potraw, które będą dopasowane do preferencji żywieniowych nowożeńców i zaproszonych gości. Zadbamy o to, by nasza restauracja weselna pełniła Państwa oczekiwania w tak wyjątkowym dniu.

Podczas ślubu najważniejsze są miłość i radość nowożeńców, jednak nie bez znaczenia pozostaje miejsce organizacji uroczystości. Wzgórze Toskanii to jedna z chętniej wybieranych restauracji weselnych w okolicach Poznania. Dysponujemy miejscem na 120 osób, z pewnością więc pomieścimy wszystkich Państwa Gości. Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży jesteśmy przekonani, że Wzgórze Toskanii będzie spełnieniem marzeń i miejscem, w którym plany o wspólnym i szczęśliwym życiu staną się rzeczywistością.