Dom weselny – Wzgórze Toskanii Poznań i okolice

Domy weselne to idealne miejsca do organizacji przyjęcia weselnego. Jeśli szukasz harmonii i namiastki słonecznego Południa Włoch, Wzgórze Toskanii z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, którzy zadbają o to, by to wyjątkowe wydarzenie przebiegała przebiegało zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Wiemy, jak istotna jest dbałość o szczegóły, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować, że nasi pracownicy będą służyć pomocy na każdym etapie organizacyjnym, zarówno w kwestii doboru menu, jak i przystrojenia sali oraz ułożenia stołów. Zależy nam na satysfakcji i zadowoleniu Klientów zamieszkujących Poznań i okolice, dlatego robimy wszystko by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości w tak ważnym dniu, jakim jest dzień ślubu.

Domy weselne pod Poznaniem. Poznaj Wzgórze Toskanii

Atmosfera słonecznej Italii może towarzyszyć Młodej Parze i Gościom, jeśli zorganizują Państwo wesele właśnie w naszej restauracji. Umożliwiamy wyśmienitą zabawę w przyjemnych wnętrzach dla 120 osób. Nasze sale wyróżniają się eleganckim wystrojem, utrzymanym w tonacji brązu, bieli i złota. Dodatkowo, zapewniamy wyborną ofertę gastronomiczną. Menu jest indywidualnie dostosowane do wymagań Młodej Pary. Szef Kuchni przygotowuje potrawy rodem z Południa, ale też podaje dania odkrywające wyborne regionalne, polskie smaki. Nad przebiegiem serwisu dań czuwa wykwalifikowana i doświadczona kadra kelnerów, zapewniająca profesjonalną obsługę. Nasz dom weselny pod Poznaniem z pewnością spełni Państwa oczekiwania.

Domy weselne w okolicach Poznania

Goście, którzy skorzystali z naszej oferty, poznali niezaprzeczalne uroki hotelu i restauracji Wzgórze Toskanii. Naszym największym atutem jest wyjątkowa dbałość o szczegóły i perfekcjonizm podczas realizacji zlecenia, które zapewnią Państwu niezapomniany relaks oraz możliwość czerpania radości tym jedynym i niezwykłym dniem w życiu każdego małżeństwa.

Co więcej, przygotowaliśmy również upominek dla Młodej Pary, wkraczającej na nową drogę życia. Nowożeńcom zapewniamy bezpłatny nocleg po ślubie w specjalnie przygotowanym apartamencie. Do dyspozycji Gości oddajemy natomiast pokoje w bardzo korzystnych cenach oraz bezpłatny, monitorowany parking. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta będzie korzystnym rozwiązaniem i możliwością ucieczki we włoski klimat i niesamowicie gościnną atmosferę, która charakteryzuje Wzgórze Toskanii zlokalizowane w okolicach Poznania.