Sala weselna – Wzgórze Toskanii Poznań i okolice

Sala na wesele Wzgórze Toskanii zlokalizowana koło Poznania to miejsce idealne na przyjęcie w gronie najbliższych. Działamy na rynku od lat i stale poszerzamy naszą ofertę, jednakże organizacja wesel jest podstawą naszą działalności. Każdorazowo, przygotowania do tej wyjątkowej uroczystości wykonujemy z zaangażowaniem i pasją. Dokładamy wszelkich starań, by zarówno nowożeńcy, jak i zaproszeni goście poczuli się w naszym hotelu jak w toskańskim miasteczku. Cechuje nas włosko-polska gościnność i otwartość. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Sala weselna dla osób zamieszkujących Poznań i okolice to miejsce, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Sale na wesela koło Poznania

Sale na wesela pod Poznaniem to oferta dla przyszłej pary młodej, która poszukuje miejsca na uboczu miasta, ale jednocześnie z dobrym połączeniem komunikacyjnym. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dlatego mamy pewność, że nasza oferta spełni oczekiwania nowożeńców. Dysponujemy elegancką salą bankietową oraz wykwalifikowaną kadrą, która zajmie się kompleksową obsługą podczas najważniejszej imprezy w życiu zakochanej pary. Dla nas priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by pomóc w realizacji marzeń o ślubie idealnym i zaoferować sale weselne spełniające wszystkie oczekiwania.

Sala weselna pod Poznaniem. Dlaczego warto wybrać Wzgórze Toskanii?

Naszym największym atutem jest wieloletnie doświadczenie zespołu, co gwarantuje wysoki standard organizowanych przyjęć. Nad przebiegiem serwisu dań czuwa wykwalifikowana i doświadczona kadra kelnerów, zapewniająca profesjonalną obsługę. Wyjątkowa dbałość o szczegóły i perfekcjonizm podczas realizacji zlecenia zapewnią pozwolą Państwu zrelaksować się oraz cieszyć tym niezwykłym dniem.

Nasz szef kuchni przykłada ogromną wagę do serwowanych potraw. Zarówno receptury, jak i produkty wykorzystywane do stworzenia oryginalnego menu są starannie wyselekcjonowane. Serwujemy zarówno dania kuchni polskiej i włoskiej. Wzgórze Toskanii w okolicach Poznania to miejsce stworzone dla nowożeńców, dla których istotny jest wyrafinowany smak potraw i wnętrze urządzone w eleganckim stylu.

Atmosfera słonecznej Italii towarzyszy nowożeńcom, jak i zaproszonym gościom. Staramy się, by nasze Wzgórze było kojarzone z włoskim klimatem i słonecznym miejscem. W restauracji mają Państwo szansę na organizację przyjęcia weselnego dla nawet 120 osób.

Wnętrze wyróżnia się eleganckim wystrojem, utrzymanym w tonacji brązu, bieli, złota. Ponadto zapewniamy Parze Młodej bezpłatny nocleg po ślubie w apartamencie dla nowożeńców oraz upominek. Dla gości natomiast przygotowaliśmy pokoje w bardzo korzystnych cenach oraz bezpłatny, monitorowany parking.