Restauracja – Hotel Wzgórze Toskanii okolice Poznania

Poszukiwanie uroczego zakątka na spędzenie wieczoru w towarzystwie najbliższych lub weekendu z dala od miasta nie zawsze jest łatwym zadanie. Nasz hotel i restauracja zlokalizowane są w okolicach Poznania, tak więc charakteryzujemy się świetnym połączeniem z centrum miasta i lotniskiem w Poznaniu. Z naszej oferty chętnie korzystają klienci biznesowi, jak i prywatni. Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasi Goście otrzymywali wszystko to, czego oczekują po hotelu o wysokim standardzie. Zaletą naszej oferty jest z pewnością klimatyczny i pełny pozytywnej energii wystój, który poprzez swoje ciepłe barwy nawiązuje do słonecznej Toskanii. Nie wszystkie restauracje mogą się tym poszczycić.
Hotel i restauracja - okolice Poznania

W naszym hotelu, z którego niezwykle często korzystają osoby zamieszkujące Poznań i okolice, znaleźć można pokoje przystosowane do 1, 2 lub 3 osób. Ponadto w ofercie mamy również apartamenty, które są idealnym wyborem dla rodziny z dziećmi oraz par, które chcą spędzić miły weekend w zacisznym miejscu. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy szereg udogodnień, dzięki którym pobyt w naszym Wzgórzu Toskanii z pewnością będzie udany. Nasi klienci nie muszą martwić się o żelazko, czy inne sprzęty codziennego użytku. Mając na uwadze Państwa potrzeby zapewniamy darmowy dostęp do szybkiego internetu, który zagwarantuje kontakt i stałą łączność ze światem prywatnym i biznesowym.

Restauracja w okolicach Poznania

W hotelu Wzgórze Toskanii w okolicach Poznania zlokalizowana jest także wyborna restauracja włoska. Szef kuchni przyrządza potrawy doskonale odzwierciedlające smaki Południa. Wśród propozycji znajdują się wykwintne przystawki na zimno i gorąco, pożywne zupy, kunsztowne desery, ale przede wszystkim obłędne dania główne, przyrządzone ze świeżych ryb, soczystych mięs oraz ręcznie wyrabianych past. W każdej potrawie odkryć można nutę słonecznej Italii. Wszystko to, czyni z naszego hotelu i restauracji miejsca doskonałe nie tylko na weekendowy wypoczynek, ale i organizację ważnych uroczystości, wesel, czy też Komunii.

Szczególną uwagę poświęcamy potrawom, które są inspiracjami Południa. Jednakże nie zapomnieliśmy o naszym rodzimym regionalne, który słynie z wielu wyjątkowych przysmaków oraz lokalnych pyszności. W ofercie znajdują się dania charakterystyczne dla Wielkopolski, dzięki czemu nasi Goście mają szansę poznać regionalne smaki. Restauracja przygotowuje także specjalne menu na różne okazje: wesela, wigilie pracownicze, święta rodzinne, ponieważ największą wartością jest dla nas rodzinna atmosfera, której tłem są przepyszne smakołyki wykonywane z dbałością o tradycję i wykorzystywanie produktów wyłącznie najwyższej jakości.